اطلاعاتی در مورد pivot ارز جدید دیجیتال

اطلاعاتی در مورد pivot  ارز جدید دیجیتال 

امروز میخواهم اپلکیشنی را به نام Pivot شما معرفی کنم که می توانید روزانه از آن حدود 2-3 دلار کسب درآمد کنید . روش های مختلفی برای کسب درآمد از این اپلکیشن وجود دارد که در  ادامه به معرفی آن می پردازیم . شاید اسم این برنامه را در کانال های تلگرامی شنیده باشید ولی هم اکنون میخواهیم با توضیح مفصل درباره این اپلکیشن ، این اپ را معرفی کنیم .

با توجه به قیمت سرسام آور و هنگفت دلار و بیت کوین و اینکه وقت کمی برای این برنامه می گذارید ، یکی از بهترین گزینه ها برای درآمد است .

در این اپلیکیشن میتونید با دعوت افراد به pivot  پاور کسب کنید و این پاورها بعد از گذشت 24 ساعت به pivt ارز مخصوص این اپلیکیشن تبدیل می شوند .این ارز دیجیتال هنوز وارد بازار ارز صرافی ها نشده و به زودی رونمایی می شود و این اپلیکیشن برپایه پلتفرم بلاکچین هست .

 شما میتوانید با واریز کردن ۰.۰۰۰۱ بیتکوین آن را به pvtp تبدیل کنید و در مسابقه که گذاشته شده شرکت کنید و بیت کوین به دست آورید جهت ورود به مسابقه شما 100 pvtp نیاز دارید دقت کنید pvtp با pvt فرق داره و ارزی که پیوت میده pvtمی باشد شما میتواتید بیت کوین واریز کرده و تبدیل کنید به pvt

 

جهت دانلود این اپلیکیشن کلیک کنید این مطالب به روز رسانی می شود .

دانلود این اپلیکیشن 

 

به اشتراک بگذارید

نویسنده

rasoolbigdeli
برای ارسال نظر وارد سایت شوید